Domov se zvláštním režimem

Aktuality

Z důvodu aktuálního zákazu návštěv nabízíme spojení s Vašimi blízkými prostřednictvím videohovoru, po předchozí telefonické domluvě na tel. čísle 773 775 742.

Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace platí od 25.09. 2020 až do odvolání ZÁKAZ NÁVŠTĚV.
Děkujeme za pochopení.

Kotva při strakonické nemocnici, z. s. poskytuje v roce 2020 péči a podporu osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu zdravotního postižení a také osobám s Alzheimerovou a jinými typy demencí, kvůli kterým tito lidé potřebují pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.
V zařízení umístěném v objektu bývalého infekčního a plicního oddělení v areálu Nemocnice Strakonice, a.s. pečuje o více než 52 klientů ročně přibližně 40 profesionálů.
Posláním domova je pečlivým výběrem poskytovaných služeb a individualizovanou péčí dosahovat nejvyšší kvality života každého uživatele.
Cílem péče je zaměřit naši pozornost na individuální potřeby jednotlivců v tom smyslu, jak bychom si přáli, aby o nás samotné bylo pečováno.
Činnost organizace Kotva při strakonické nemocnici, z. s je podpořena z rozpočtu Jihočeského kraje.

Od 25. 05. 2020 budou v domově KOTVA při strakonické nemocnici, z. s. POVOLENY NÁVŠTĚVY za podmínek dodržování všech preventivních opatření.

Přejeme všem našim klientům, zaměstnancům a spolupracujícím subjektům spokojené Vánoce, v novém roce pevné zdraví a spokojenost.

V předvánočním čase nás navštívili pan ředitel Mgr. Pileček se svými kolegy Vyšší odborné školy, Střední průmyslové školy a Střední odborné školy řemesel a služeb, Strakonice, aby nám předali vánoční výzdobu, kterou pro náš domov vyrobili studenti oboru „Aranžér“.
Děkujeme za tuto krásnou výzdobu, která navodila příjemnou vánoční atmosféru našim klientům.
Ještě jednou srdečně děkujeme a velmi nás těší tato spolupráce.

Srdečně děkujeme panu Ing. Melounovi a jeho firmě Melo zahradní svět Strakonice za krásné vánoční stromečky, stojany a osvětlení, které nám darovali do našeho domova.

Srdečně děkujeme panu řediteli Mgr. Viererovi, panu Schwarzovi a studentům Euroškoly Strakonice střední odborné školy, s.r.o. za skvělou přípravu občerstvení na slavnostním otevření našeho domova.

Zpět na začátek